Kniha kaváren & 43 káv zdarma

Kniha kaváren

U příležitosti Mezinárodního dne kávy a 7. ročníku Prague Coffee Festivalu vyšlo již šesté vydání Knihy kaváren.

Kniha kaváren vás provede po 43 zajímavých kavárnách z různých koutů České republiky, které servírují výběrovou kávu. Koupí této knihy získáte v každé z prezentovaných kaváren jeden kávový nápoj zdarma. Každá kavárna si buď může zvolit jeden nápoj, který nabízí všem majitelům knihy, nebo si můžete vybrat podle vlastní chutě.

Nejpočetněji zastoupeny jsou kavárny v Praze (18 kaváren), v Hradci Králové, Liberci a v Plzni pak můžete navštívit po dvou kavárnách. V ostatních městech na vás čeká vždy jedna vybraná kavárna. Celkem vás kniha zavede do 23 měst z České republiky. Knihu budete moci v kavárnách využívat do 30. 9. 2019.

Knihu kaváren můžete zakoupit přímo na Prague Coffee Festivalu 2018. V případě, že se na místě nevyprodají všechny kusy, bude kniha opět k dostání na e-shopu Coffee Embassy. V prodeji je za 390 Kč včetně DPH.

Pokud máte zajímavé tipy na kavárny, které by v naší Knize kaváren v příštím roce rozhodně neměly chybět, můžete nám je posílat na info@coffeefest.cz. Rádi objevíme nová zákoutí provoněná kávou!

Přejeme příjemné toulky pro nových kavárnách!

Sponzoři

Hlavní partneři