Program      Workshopy

Workshopy

2019

Chcete si doma připravovat filtrovanou kávu? Naučit se vnímat jednotlivé chutě a vůně kávy? Nebo se zrelaxovat v kreativním koutku? U nás to zvládnete všechno!

Průběžně aktualizovaný seznam potvrzených workshopů pro rok 2019:

  • Domací příprava filtrované kávy – aeropress, drip, chemex
  • Domací příprava filtrované kávy – džezva, moka, frenchpress
  • Senzorický workshop – chutě a vůně kávy
  • Kreativní workshop s Chaukiss – kávový lettering

První dva workshopy alternativní přípravy kávy budou probíhat oba festivalové dny vždy od rána do večera po 30 minutách. Kompletní časový harmonogram bude zveřejněn. Vedoucí workshopu vždy připraví jednu z alternativ, ke které poví stručný výklad a vysvětlení, případně zodpoví vaše dotazy. Současně se školitelem bude kávu moci chystat i někdo z účastníků workshopu. Hotová káva pak samozřejmě bude k dispozici na ochutnávku. Hlavní myšlenkou je předat návštěvníkům základní informace o různých možnostech přípravy kávy, říci, jak se liší, jak zjistit, co můžete ovlivnit, aby byl výsledek podle vašich představ a mnoho dalšího.

Senzorický workshop bude probíhat formou menších stanovišť a ukázek, a to každou hodinu od 10:15 do 17:15 pro oba festivalové dny. Cílem je co největší interakce s návštěvníky, a proto budete moci libovolně ochutnávat, očichávat a následně přiřazovat chutě k jednotlivým popiskům.

Co se týče kávového letteringu, připraveny jsou pro na oba festivalové dny připraveny tři 90 minutové workshopy vždy od 11,13 a 15 hodin. Kapacita je osm osob. Pro více informací mrkněte přímo na facebookovou událost, nebo napište na email hello@chaukiss.cz.

Všechny workshopy jsou letos bez přihlašování a není nutná dřívější registrace.

Program pro oba festivalové dny začíná v 10 hodin dopoledne a končí v 18 hodin.

Změna programu vyhrazena.

Sponzoři

Hlavní partneři