Festival

PODĚKOVÁNÍ a DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI

Milí návštěvníci, je to za námi!
Zvládli jsme 11. ročník Prague Coffee Festivalu a byla to paráda.
Díky, že jste dorazili a byli součástí!

Doufáme, že jste si festival užili stejně jako my! Ochutnali jste skvělá kafíčka? Poznali novou pražŕnu? Vyhráli něco v tombole? Dozvědeli se něco nového na přednáškách? Dejte nám vědět!

A vyplňte, prosím, dotazník spokojenosti https://bit.ly/PCF23_feedback , váš feedback nám pomáhá festival rok do roku zlepšovat.

Srdečně děkujeme všem pražírnám s celovíkendovým stánkem i pražírnám, které se točily na slotech, které nás neúnavně zásobovaly skvělou kávou.

Ohromné poděkování jde také za všemi našemi partnery, díky jejichž podpoře jsme mohli festival zorganizovat.
Generální partner DEUS TECHNOLOGY , hlavní partneři mamacoffee a Green Heads, mediální partner European Coffee Trip a všichni ostatní partneři. J.J. Darboven,Sage, DeLonghi, Kakaw Co+ bio nebio s.r.o. The Recipe Perrier @laskukavo PURO shop Bona Fide Nitro Cold Brew Kokoza Coffee • Water • Air Experts . ❤

Současně díky také všem stánkům ve food zoně. Obrovské díky jde také Holešovická tržnice za dlouhodobou spolupráci a za poskytnutí prostor.

Děkujeme také Kolektor za umožnění uspořádání afterparty.

Fotogalerii z obou dnů budeme postupně doplňovat, no už teď můžeme poděkovat všem fotografům za zachycení momentek z našeho festivalu.

Nesmíme zapomenout poděkovat Nině Ovsové za krásnou grafiku a merch (pár kousků také najdete ještě na webu.)

A úplně závěrem, velký dík patří také celému organizačnímu týmu, dobrovolníkům a hlavně pak vám, návštěvníkům.
Díky a zase za rok! ❤