Novinky      VSTUPENKY NA ROČNÍK 2015 UBÝVAJÍ!

VSTUPENKY NA ROČNÍK 2015 UBÝVAJÍ!

2015

Letošní ročník Prague Coffee Festivalu se neskutečně rychle blíží a proto již tento čtvrtek 8. října ve 12:00 budeme muset ukončit předprodej vstupenek na festival.

Lístků je ještě dostatek, ale využijte předprodejních cen, na místě se cena vstupenek bude zvyšovat. V ceně 250,- je zahrnuta veškerá degustace kávy na festivalu, workshopy, přednášky a mimo jiné i kulturní doprovodný program. Vstupenky naleznete na tomto webu v sekci VSTUPENKY.

Na dvoře Národního zemědělského muzea si určitě nenechte ujít přednášku o tom, čeho se dá docílit pražením kávových zrn a jaké chemické změny se při pražení odehrávají. Tuto přednášku i s praktickou ukázkou povede Michal Praslička, hlavní pražič Mamacoffee. Přednáška včetně ukázky pražení se odehraje v oba festivalové dny a to v časech: 11:00, 14:00 a 16:00.

Dalším částí programu ve venkovních prostorách muzea, která stojí za shlédnutí, je ukázka TRADIČNÍHO ETIOPSKÉHO KÁVOVÉHO OBŘADU, která sklidila velký úspěch na loňském ročníku. Etiopský obřad se bude odehrávat dvakrát denně v časech: 12:30 a 15:00.

Těšíme se na Vás!

_DSC4578c 

Sponzoři

Hlavní partneři