Program

Kompletní sobotní program

Doprovodný program v týdnu před festivalem

Program pražíren na brew barech a espresso barech

Plánek letošního festivalu.


Vstupenky na letošní festival jsou vyprodány a na místě již nebudou, děkujeme za pochopení.

Pražské Holešovice se opět provoní kávou!
Jubilejní 10. ročník Prague Coffee Festivalu proběhne 22. října v Pražské tržnici v Holešovicích.
Na co se letos můžete těšit?

Hlavním tématem festivalu je „Káva a město“, přesahy kávy od designu, přes architekturu až po urbanismus. Festival představí více než 30 pražíren z České republiky i zahraničí. Přijďte se dozvědět více o kávě, jejím pražení, nebo zažít workshop domácích a alternativních příprav kávy.

V týdnu 17. – 21. 10. bude probíhat doprovodný program festivalu po pražských pražírnách a kavárnách. Doprovodný program najdete zde.

Samotný festivalový den se uskuteční v sobotu 22. 10. 2022 od 9 do 18 hod v Pražské tržnici – v halách 13 a 40. Stavte se na přednášky a debaty o vztahu designu a kávy, architektuře kaváren a o tom, jak významnou roli hrají kavárny v rámci města. Předešlé ročníky festivalu nám ukázaly, že kávová komunita čím dál tím silnější a my jsme rádi, že právě Prague Coffee Festival je místem setkávání profesionálů i milovníků kávy.

V hale 13 se představí pražírny a kavárny na brew barech a espresso barech. U dalších podniků budete moct ochutnat kávu na jejich celodenních stáncích. Dále se můžete zúčastnit kávových workshopů (bez nutnosti předchozí registrace) a latte art programu od partnerů (přihlašování až na místě na stánku partnera Oatly).

V hale 40 v přízemí kreativního prostoru H40 pak budou probíhat přednášky, diskuse a debaty.
Program přednášek.

Změny programu jsou vyhrazeny. Těšíme se na vás! 

Pro více informací nás sledujte zde na webu nebo na naší facebookové stránce.