Novinky      Program letošního ročníku festivalu se rýsuje!

Program letošního ročníku festivalu se rýsuje!

2019

Pilně pracujeme na vytvoření co nejzajímavějšího programu pro letošní ročník! Veškeré informace najdete na webových stránkách v sekci Program, kterou průběžně doplňujeme.

Jako každý ročník festivalu vás čeká spousta výborných brew barů a espresso barů. Z přednášek se můžete těšit například na Dr. Sama Smrke z Curyšské univerzity aplikovaných věd nebo přednášku Martina Hudaka na téma „Budoucnost kávových koktejlů“. Co se týče workshopů, je pro vás připraven workshop k domácí přípravě filtrované kávy, či senzorický workshop, kde se budete učit rozeznávat chutě kávy. Ve spolupráci s Chaukiss jsme pro vás na oba festivalové dny připravili kreativní workshop, kde si budete moci vyzkoušet kávový lettering.

Dočkáte se také oblíbeného cuppingu a chybět nebude samozřejmě ani rozmanitý doprovodný a kulturní program, jako jsou oblíbená Milk Battle, neboli soutěž v kreslení mléčnou pěnou do kávy či Latte Art workshopy. Navíc jsou pro Vás připraveny kulturní prezentace zajištěné Národním turistickým úřadem Dominikánské republiky a Velvyslanectvím Indonéské republiky.

Těšíme se na vás!

Sponzoři

Hlavní partneři