Novinky      Zveme vás na pražskou premiéru AeroPress Movie

Zveme vás na pražskou premiéru AeroPress Movie

2018

V sobotu 20. října proběhne v Kině Pilotů pražská premiéra AeroPress Movie. Jde o první dokumentární film z produkce brněnského týmu European Coffee Trip, jehož tvorbou strávili Aleš Pospíšil a Radek Nožička více než rok. Originální filmovou hudbu vytvořil Dalibor Mráz.

AeroPress Movie je dokument pro všechny milovníky kávy. Miliony lidí po celém světě používají k přípravě kávy právě AeroPress. Jak však tento oblíbený pomocník vznikl? Ústřední postavou filmu je jeho vynálezce, 80letý Alan Adler, který se kdysi ve své garáži rozhodl vytvořit nový a lepší kávovar. O 13 let později už se jej prodaly miliony kusů a z AeroPressu se stal fenomén. Dokument odkrývá překvapivé příběhy známých osobností kávového světa, které stojí za tímto úspěchem.

Ve velkém sále budou připravena tři promítání po 45 minutách. První projekce začne v 18:30, druhá v 19:30 a závěrečná ve 20:30. Film je anglicky s českými titulky.

Cena vstupenky je 120 Kč v předprodeji. Pro návštěvníky Prague Coffee Festivalu 2018 poskytujeme slevu na vstupné 20 Kč. Slevu je možné uplatnit pouze při nákupu na místě – bude nutné prokázat se platným emailem s potvrzením o platbě vstupenky na Prague Coffee Festival. Vstupenky je však přímo v Kině Pilotů možné rezervovat i dopředu, a to na tel. +420 723 985 986.

Premiéra je spojená s tradiční festivalovou afterparty. O hudební doprovod se postará DJ Hlava, který svůj set odstartuje v 19 hodin. Předpokládaný konec akce je okolo 23. hodiny.

Těšíme se na Vás!

<< AeroPress Movie v Kině Pilotů >>

<< Facebooková událost pražské premiéry >>

Sponzoři

Hlavní partneři