Novinky

Prague Coffee Festival 2021

Svátek všech milovníků kávy je zde! Festival se bude konat v kavárnách po celém městě 18.-22.10.2021
a poté se 23.10.2021 uskuteční festivalový den v Pražské tržnici.

Po vynucené roční odmlce jsme se opět dočkali – 9. ročník Prague Coffee Festivalu vyvrcholí v sobotu 23. října v prostorách Haly 13 v Pražské tržnici v Holešovicích. Staňte se součástí největšího kávového festivalu v české republice i vy a poznejte kávu ve všech jejích chutích, vůních a podobách.

!! Vstupenky na letošní festival jsou již všechny vyprodány. Děkujeme za pochopení. !!

Na co se můžete těšit?

  • Samozřejmě na pořádnou dávku kofeinu
  • Na skvělou výběrovou kávu jak v jednotlivých kavárnách po celý týden konání festivalu, tak i během festivalového dne v Pražské tržnici

Připraveny pro vás budou také:

  • Ochutnávky káv z mnoha českých i pár zahraničních pražíren
  • Workshopy a přednášky o kávových i nekávových tématech
  • Vždy a všemi vyhledávaný milk battle (soutěž v kreslení mléčnou pěnou do kávy, tzv. latté art)
  • A samozřejmě i bohatý doprovodný program

Věříme, že kromě aktualit ze světa kávy, vás festivalové dny obohatí i o mnoho příjemných setkání s lidmi – ať už s profesionály, či kávovými nadšenci – kteří kafe prostě milují. Káva je totiž společenskou událostí. Nad šálkem dobré kávy si můžete příjemně popovídat s přáteli, můžete nad ním vést důležité obchodní jednání, ale i jen tak zapříst hovor s neznámým člověkem v kavárně, kam oba každý den chodíte a vídáte se. Káva umí propojovat a vytvářet společenství. Předešlé ročníky festivalu nám ukázaly, že komunita kávomilů je čím dál tím silnější a my jsme rádi, že právě Prague Coffee Festival může být tím, co všechny spojuje dohromady.

Koho na festivalu potkáte?

Už teď vám můžeme prozradit, že v Pražské tržnici budou tři desítky různých pražíren kávy, kávový profesionálové, ale i milovníci kávy a kávové kultury. Proběhnou zde workshopy přípravy kávy doma, ukázky pražení kávy i řada doprovodného programu.
Poslední možnost přihlašování kaváren/pražíren – napište na festival@coffee-embassy.org.

Odkaz na facebookovou událost: https://bit.ly/PCF21udalost
Vstupenky na letošní festival jsou již všechny vyprodány. Děkujeme za pochopení.

Počet vstupenek je omezený, tak neváhejte a své místo si zajistěte co nejdříve ☺ Můžeme vám prozradit, že lístky na předešlé ročníky vždy zmizely rychlostí blesku. A není se čemu divit. V ceně vstupenky jsou zahrnuty všechny ochutnávky kávy, kulturní i vzdělávací program a workshopy. Program celého festivalu budeme průběžně odtajňovat na našem webu i facebookových stránkách.

Bližší informace se budou postupně objevovat na naší facebook stránce a zde na webu.

Kompletní program festivalu v pdf zde: Prague Coffee Festival Program 23.10.

Děkujeme a budeme se těšit!

Tým PCF