Nezařazené      Kulturní program

Kulturní program

2018

V sobotu se můžete těšit na autogramiádu Petry Davies Veselé, která vám představí svou Velkou knihu o kávě. Další zajímavou knihou, která bude na festivalu k dostání oba festivalové dny, je kniha Pražská kavárna: minulost a současnost od Evy Bendové.

Správnou hudební kulisu během festivalu zajistí DJ Idefix a DJ Pocoloco z uskupení DJs Cabaret Manana. Moderátorem akce je Richard Juan Rozkovec.

V sobotu 20. října bude v Kině Pilotů probíhat pražská premiéra Aeropress Movie doprovázená tradiční festivalovou party, na které samozřejmě nebude chybět ani DJ Hlava. První promítání začne v 18:30, další pak v 19:30 a poslední v 20:30. Při koupi lístků na místě můžete využít slevu 20 Kč, stačí ukázat festivalovou vstupenku. Rezervace míst je možná přímo v kině.

Program pro oba festivalové dny začíná v 10 hodin dopoledne a končí v 18 hodin. V sobotu pak bude od 18:30 hodin probíhat premiéra Aeropress movie v Kině Pilotů.

Těšíme se na vás!

Změna programu vyhrazena.

Komentáře k článku: “Kulturní program

  1. […] Chybět samozřejmě nebude ani tradiční festivalová party, která se uskuteční v sobotu 20. října u příležitosti promítání pražské premiéry Aeropress Movie. Pro více informací mrkněte do sekce kulturní program. […]

Comments are closed.

Sponzoři

Hlavní partneři