Novinky      Kniha kaváren 2016 je v prodeji!

Kniha kaváren 2016 je v prodeji!

2016

U příležitosti Mezinárodního dne kávy a 5. ročníku Prague Coffee Festivalu vychází již čtvrté vydání Knihy kaváren.

Kniha kaváren vás zavede na 43. rozličných míst provoněných kávou z celé České republiky nejen na papíře, ale také přímo vybídne k jejich návštěvě. Koupí této knihy totiž získáváte v každé z prezentovaných kaváren jeden kávový nápoj dle výběru kavárny zdarma. Nejpočetněji zastoupeny jsou kavárny v Praze (19 kaváren), Brně (3 kavárny) a Ostravě (3 kavárny). Celkem se kniha věnuje kavárnám z 21 měst České republiky.

Troufáte si je navštívit všechny? To je dobře, protože jsme si pro vás letos připravili soutěž o lákavé ceny:

  • 1. cena: 1 den strávený v pražírně výběrové kávy s odborným výkladem + CHEMEX na alternativní přípravu kávy + Kniha kaváren 2017 + 2 lístky na Prague Coffee Festival 2017
  • 2. cena: CHEMEX na alternativní přípravu kávy + Kniha kaváren 2017 + 2 lístky na Prague Coffee Festival 2017
  • 3. cena: šálek s mottem Prague Coffee Festivalu + Kniha kaváren 2017 + 2 lístky na PCF 2017

Zajímá vás, jak je získat? Je to jednoduché, stačí navštívit všech 43 prezentovaných kaváren, od každé získat do Knihy kaváren razítko a pochlubit se se svým výkonem na e-mailové adrese adam@coffeefest.cz (a následně samozřejmě osobně). Jakmile se to někomu podaří, dozvíte se to co nejdříve na našem Facebooku i zde na webu, takže dokud nic neoznámíme, máte stále šanci.

Ať už se rozhodnete soutěžit nebo jen v klidu cestovat po kavárnách z celé České republiky, mějte na paměti, že kniha je platná přesně rok od vydání, tedy do 1. 10. 2017.

A kde ji můžete zakoupit? Samozřejmě na Prague Coffee Festivalu 2016 a v e-shopu Coffee Embassy. V prodeji je za 350 Kč včetně DPH.

Přejeme příjemné toulky pro nových kavárnách!

Sponzoři

Hlavní partneři