Novinky      Hledáme baristy s chutí soutěžit!

Hledáme baristy s chutí soutěžit!

2017

Cítíte se v latté artu jako ryba ve vodě? Nebo máte neobvyklý cit pro míchání kávy s alkoholem? Pak rozhodně čtěte dál, máme pro vás příležitost, jaké se neodmítá!

Máte rádi malování? A co malování s trochou zpěněného mléka? Ano? Tak právě pro vás je určena sobotní a nedělní Nuova Simonelli Latté Art Stage, na které svůj um v latte artu předvede vždy 16 soutěžících. Jdete do toho? Stačí si jen vybrat den a napsat na e-mail info@coffeefest.cz, čas máte do této středy 11. 10. do 23:59.

Pravidla soutěže: Soutěžit se bude ve dvojicích, ze kterých postoupí do dalšího souboje pouze jeden barista, který lépe zopakuje obrázky, jenž namaloval ten druhý. Samotný systém soutěže je podobný klasickému pavoukovi. V rámci jednoho souboje proběhne několik kol. Ten, kdo v daném kole namaluje horší obrázek, dostane jedno písmeno ze slova MILK. Ten, kdo všechna písmena sesbírá nejdříve, vypadává ze soutěže. Druhý barista postupuje do dalšího souboje. Soutěž bude probíhat oba festivalové dny od 13:00. Kromě věčné slávy na vítěze čeká Kniha kaváren 2017, latté art dice a dárkový balíček Prague Coffee Festivalu. Tak neváhejte a ukažte, co ve vás je!

Věříte si spíše v přípravě kávových nápojů s alkoholem? I pro vás máme skvělou příležitost k seberealizaci, a to na festivalové party, která proběhne v sobotu 14. 10. 2017 v Café Jedna ve Veletržním paláci. Partnerem této disciplíny přezdívané Coffee in Good Spirits je luxusní vodka Belvedere. Jdete do toho? Výborně, pak se opět hlaste na e-mail info@coffeefest.cz, a to do středy 11. 10. 23:59.

Odnést si můžete nejen luxusní láhev alkoholu nebo dárkový balíček Prague Coffee Festivalu, ale také post oficiálního ambasadora značky Belvedere v míchání kávových nápojů s alkoholem. Váš drink se tak může stát oficiálním kávovým nápojem této značky pro zimní sezónu. Odměna přitom čeká všechny finalisty, a to v podobě dárkového balení Belvedere Vodka & Martini Set.

Sponzoři

Hlavní partneři