Novinky      Filtruj! – bazar kávového náčiní

Filtruj! – bazar kávového náčiní

2017

První bazar kávového náčiní, na kterém se potkají a své vybavení si prostřídají všichni od kávových nadšenců po zajeté profesionály, se uskuteční 23. září v pražských prostorách Kasárna Karlín od 13 do 17 hodin.

Všichni prodejci, zejména ti, kteří by chtěli prodávat větší a hodnotnější vybavení, by měli na akci dorazit mezi 12. a 13. hodinou, aby se jejich vybavení stihlo vystavit a připravit k prodeji.

U složitějších a hodnotnějších přístrojů nezapomeňte přidat k věci podrobný popis včetně značky, stáří a stavu. K popisu můžete použít náš formulář, který si poté na událost doneste vytištěný.

Budeme rádi, když nám na e-mail frantisek@coffeefest.cz zašlete fotografie některých věcí, které se chystáte na Filtruj! poslat dál do světa. Můžeme je zveřejnit na stránkách události a třeba si někdo přijde pro vysněnou džezvu či jiné náčiní právě od vás.

Prodej věci probíhá mezi prodávajícím a kupujícím, jako prodávající si tedy připravte fakturu či paragon, podle toho, zda věc prodáváte jako fyzická nebo právnická osoba. Pokud jste nic takového zatím nedělali, informace pod tímto odkazem vám určitě pomohou.

Abychom pokryli náklady na celou událost, kde se všichni potkáme a starým věcem dáme nový život, budeme vybírat od prodejců dobrovolný příspěvek na událost, jehož doporučená výše je 10 % z prodejní ceny.

Vyfiltrujte své kávové skříně, špajzy i sklady a pošlete to dál!

Filtruj! pro vás připravuje tým Prague Coffee Festivalu ve spolupráci s kolegy z Coffee Embassy z.s.

Sponzoři

Hlavní partneři