Program      Doprovodný program

Doprovodný program

2019

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na workshopy kávového letteringu a kreslení v kreativním koutku od Chaukiss. Navíc jsou pro Vás připraveny kulturní prezentace zajištěné Národním turistickým úřadem Dominikánské republiky a Velvyslanectví Indonéské republiky. Velké poděkování patří také Velvyslanectví Brazilské federativní republiky, díky kterému si budete moci užít promítání dokumentu „Coffee is not just Coffee“ o výběrové kávě v Brazílii, který natočili Supernova Coffee Roasters. Trailer najdete zde.

Dále se můžete těšit také na autogramiádu Velké knihy o kávě s kávou od Petry Veselé, tradiční tombolu, jejíž výtěžek poputuje na kávový projekt v Ugandě, nebo charitativní tattoo happening od 11 do 18 hodin v sobotu i neděli, kde si můžete vybrat motiv z již vytvořených návrhů či se domluvit na vlastním. Tetují Denisa Jarošíková a Lucie Bernatíková.

Součástí festivalu bude jako každý rok také pestrá nabídka občerstvení. Těšit se můžete například na pořádně šťavnaté Philly & Co’s cheesesteaks, asijské speciality od TamarindTree či veganské fine vegan food z bis.tro. Čekají na vás také dobroty z pekárny mamacoffee, kde budete moct ochutnat výborné slané i sladké pečivo. Chybět nebudou ani vynikající slané i sladké palačinky z Bistra Tady.

Mysleli jsme také na milovníky sladkého, kteří si budou moci pochutnat na donutech z Donut shopu, nebo lahodných cheesecakes od firmy Domácí Cheesecake.

Oba festivalové dny bude pořádána oblíbená Milk Battle, neboli soutěž v kreslení mléčnou pěnou do kávy, a to na Nuova Simonelli Latté Art stage. Na stejném pódiu se budou konat například také Latte Art workshopy.

  • (10:00-12:00) Latté Art Workshop
  • (12:00-14:00) Prezentace kaváren
  • (14:00-16:00) Milk Battle
  • (16:00-18:00) Latté Art Workshop

Správnou hudební kulisu během festivalu zajistí DJ Pocoloco a DJ Idefix z uskupení DJs Cabaret Manana. Akci moderuje Richard Juan Rozkovec.

Program pro oba festivalové dny začíná v 10 hodin dopoledne a končí v 18 hodin.

Těšíme se na vás!

Změna programu vyhrazena.

Sponzoři

Hlavní partneři