Novinky      3, 2, 1….Startujeme předprodej vstupenek!

3, 2, 1….Startujeme předprodej vstupenek!

2018

Zakupte si z pohodlí domova elektronickou vstupenku a zajistěte si hladký vstup na Prague Coffee Festival 2018.

Pokud si stejně jako my nedokážete představit den bez dobré kávy, je tahle zpráva určena právě pro vás. Od dnešního dne jsou totiž v předprodeji vstupenky na sedmý ročník akce Prague Coffee Festival, která se letos uskuteční 20.-21. 10. 2018 v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích (Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7 – Holešovice, 170 04).

Vstupenky jsou opět pouze elektronické a můžete je zakoupit v sekci Vstupenky u nás na webu.

Jednodenní vstupenka na sobotu i neděli stojí 399 Kč na osobu. Program na oba dny je přitom totožný, takže nemusíte mít strach, že byste toho třeba v neděli oproti sobotním návštěvníkům zažili nebo ochutnali méně. Lišit se budou pouze prezentace jednotlivých kaváren a pražíren.

A co všechno vás čeká? V ceně vstupenky je zahrnuta neomezená ochutnávka kávy, mapa pražských kaváren a sleva na Aeropress Movie. Vedle ochutnávky Vám vstupenka umožní navštívit také řadu workshopů, cuppingy, představení kaváren i pražíren a zajímavé přednášky. Pro bližší informace neváhejte zavítat do sekce Program u nás na webu, kde pro vás průběžně aktualizujeme program celého festivalu.

Sledujte nás také na naší události na Facebooku, kde vám servírujeme ty nejčerstvější zprávy a novinky okolo festivalu.

Těšíme se na vás!

Sponzoři

Hlavní partneři