Přihlásit
    Novinky      3, 2, 1….Startujeme předprodej vstupenek!

3, 2, 1….Startujeme předprodej vstupenek!

2017

Zakupte si z pohodlí domova elektronickou vstupenku a zajistěte si hladký vstup na Prague Coffee Festival 2017.

Pokud si stejně jako my nedokážete představit den bez dobré kávy, je tahle zpráva určena právě pro vás. Od dnešního dne jsou totiž v předprodeji vstupenky na již šestý ročník akce Prague Coffee Festival, která se letos uskuteční 14.-15. 10. 2017 v prostorách Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1 – Nové Město, 110 00).

Vstupenky jsou opět pouze elektronické, takže si je můžete pohodlně zakoupit z domova nebo kanceláře, i když za námi jezdíte zdaleka. Učinit tak můžete v sekci Vstupenky u nás na webu.

Jednodenní vstupenka na sobotu i neděli stojí 290 Kč na osobu. Program na oba dny je přitom totožný, takže nemusíte mít strach, že byste toho třeba v neděli oproti sobotním návštěvníkům zažili nebo ochutnali méně. Lišit se budou pouze prezentace jednotlivých kaváren a pražíren.

A co všechno vás čeká? Připravujeme pro vás nejen ochutnávky zdarma, ale také řadu workshopů, cuppingy, představení kaváren i pražíren a zajímavé přednášky. To vše samozřejmě v ceně vstupenek. Pro bližší informace neváhejte zavítat do sekce Program u nás na webu, kde pro vás průběžně aktualizujeme program celého festivalu.

Sledujte nás také na Facebooku, kde vám servírujeme ty nejčerstvější zprávy a novinky okolo festivalu.

Těšíme se na vás!

Sponzoři

Hlavní partneři